S čím vám mohu pomoci

Jakmile změníte nastavení mysli, vše ostatní bude následovat. - Marisa Peer

Veronika Lehmdenová

RTT Terapeut & Certifikovaný Hypnoterapeut

Původním povoláním obchodnice v oboru IT, která chce díky vlastnímu vyléčení z autoimunitní nemoci pomáhat ostatním.

Ne vždy jsem byla zastáncem alternativních metod léčení a víry v sílu mysli, spíše naopak. Život nám ale někdy dá lekci, která nás donutí změnit názor.

Od diagnózy jsem ušla dlouhou cestu. Byla to cesta plná zvratů, radostí a zklamání. Vyzkoušela jsem bezpočet metod a hodně jsem se toho na své cestě naučila.

RTT mi do života vstoupilo v náročném osobním období a hrálo hlavní roli v jeho překonání. Zároveň bylo tím posledním chybějícím dílem, který vedl k pochopení nemoci a následnému uzdravení.

Když jsem na RTT narazila na internetu, vše mi do sebe zapadlo, byl to poslední díl skládačky, který vyústil v mé úplné uzdravení.

RTT z mého pohledu umožňuje přístup k tomu nejvyššímu možnému způsobu léčení.

img

O RTT

Nelze napravit něco, čemu nerozumíte a nelze uzdravit něco, co neprocítíte. - Marisa Peer

Máte někdy pocit, že už jste vyzkoušeli všechno a nic vám nepomohlo?

Možná jste jen nešli dostatečně hluboko.

RTT je terapie budoucnosti, která nabízí rychlé a nebývalé výsledky.

Již není nutné chodit měsíce nebo roky na terapie. Tohle je jen další zastaralé přesvědčení.

Rapid Transformational Therapy (RTT) využívá nejsilnější léčivý potenciál na zemi – naši mysl.

Velmi často jsou příčiny našich obtíží skryty v naší minulosti, někdy již ve velmi útlém věku, a tyto zážitky jsou uloženy v našem podvědomí. Za normálních okolností nemáme k této části naší mysli přístup.

Naše podvědomí, přesvědčení o nás samotných a světě kolem nás, vzorce chování a emoční reakce se formují v raném dětství. Toto naprogramování poté řídí 95% našeho života. V mnoha ohledech jsou ale tyto programy už zastaralé, ubližují nám a již není pro jejich setrvání v našich životech důvod.

RTT nám umožňuje nahlédnout do našeho podvědomí a pomocí různých technik najít pravou příčinu problému, porozumět jí a navždy se problému zbavit.

V porozumění je síla. Pokud pochopíte příčiny a prožijete si je v rámci terapie, osvobodíte se od nich a změna ve vašem životě bude převratná a trvalá.

Mnoho terapií selhává právě z důvodu, že pracuje pouze se symptomy a s vědomou myslí, která představuje 5% naší kognitivní činnosti.

Jak sezení probíhá, postup pro domluvení termínu

Chcete přijít na RTT sezení? Postupujte prosím takto:

Pokud preferujete jinou formu můžete mi napsat email nebo mi poslat zprávu přes formulář níže. Uveďte prosím, které dny a časy vám vyhovují a uveďte na sebe tel. kontakt. Navrhnu vám termín konzultace a v dohodnutou dobu vám zavolám.

Cena RTT sezení je: 7500 Kč/online

V současné chvíli je možné pouze online sezení. Oproti osobnímu sezení jste doma ve svém prostředí, kde se líp uvolníte a odpadá vám stres s dojížděním. Efektivita a průběh jsou stejné.

Konzultace slouží k ujasnění si tématu sezení, pro případné doplňující dotazy a ujištění, že RTT je pro vás vhodná metoda a já jsem terapeut, kterému budete důvěřovat.

Jedná se o max. 20 minut.

V domluvenou dobu vám zavolám na vámi uvedený telefonní kontakt.

Reference

Co říkají spokojení klienti
Po roce klasické psychoterapie bez valných výsledku jsem již úplně frustrovaná zkusila tuto metodu.
Hned po sezeni se situace začala měnit. Po následném poctivém poslouchání nahrávky hlásím, že nyní, 3 měsíce po sezeni, je situace v naprostém pořádku a z mých nezvladatelných záchvatů agresivity se staly občasné malé mráčky hudrování, běžné v partnerském vztahu.
Pokud se nemůžete hnout z místa, vřele doporučuji.
Barbora

Veronika mi moc pomohla s uzdravováním mých chronických zdravotních problémů s trávením. RTT terapie je podle mě nejúčinnější metoda a na odblokování starých trápení a nefunkčních vzorců myšlení a dnes už bych nevolila jinou, pokud bych ji potřebovala. Je to komplexní metoda, kdy velký skok ke změně mi přinesla samotná hypnoterapie, ale současně pro mě bylo hodně důležité věnovat se každý den meditacím a zafixovat si, jak mám nově o sobě smýšlet a jak se mít ráda. Je to velmi transformační terapie a já jsem za ní nesmírně vděčná. Veronika je úžasná průvodkyně RTT, je to silná osobnost a zároveň vnímavá žena a jsem moc ráda, že jsem si vybrala právě ji. Moc děkuji Verčo za společnou cestu a Vaší velkou pomoc, díky tomu mohu žít o poznání radostněji!

Sabina
V čase keď som sa dozvedela o RTT terapii, som za sebou mala niekoľko sedení s rôznymi psychológmi, po ktorých sa môj viacmenej neurčitý problém nevyriešil. Neúspech som pripisovala raz nevhodne zvolenému terapeutovi, inokedy zas nedostatočnej snahe z mojej strany. Moje blízke okolie sa mi počas celého toho obdobia nekomfortného pocitu a pobytu so sebou samou snažilo naznačiť že len „vymýšľam“, mám všetko čo potrebujem a že si proste musím zvyknúť na to že „toto je život“. Mne to však nedávalo zmysel a nebola som ochotná prijať nespokojnosť striedajúcu sa s dočasnými „lepšími obdobiami“ za trvalú súčasť svojho bytia.
Samotný priebeh RTT terapie bol pre mňa veľmi obohacujúcim a zaujímavým zážitkom presahujúcim čokoľvek, čo som doteraz zažila. Hlavné zmeny som však začala pociťovať už pár dní po terapii. Opísala by som to ako návrat k sebe, k svojej aj predtým prítomnej, no potlačenej podstate, intuícií, kreativite, sebaláske a vlastne aj láske ku všetkému ostatnému. Stále však viem, že ma čaká cesta, no narozdiel od stavu strachu  neistoty ktorý som zažívala pri pomyslení na ňu doposiaľ, sa teším, a to nielen z chvíľkových radostí a úspechov ale sama zo seba a z toho čo ma na tej ceste čaká. Začínam sa zamilovávať sama do seba :).
Veronika

Byla jsem 1,5 roku po mozkové příhodě, rozsáhlé krvácení pravé mozkové hemisféry, po kterém následovalo 6 týdnů komatu,....neuměla jsem sama vzpřímeně sedět, hlava mi visela. Levá polovina těla byla ochrnutá, vůbec jsem si nebyla vědoma levé paže a ruky. V ústavu jsem se začala rychle zlepšovat,...řekli mi, že po 6 měsících od příhody už se stav tak rychle nezlepšuje jako na začátku...Jednoho dne jsem chtěla čistit brambory, stála jsem v kuchyni a dívala se na brambory a přemýšlela o tom, jak se to dělá. Vzala jsem bramboru do pravé ruky a strčila ji do levé, ale ta nevěděla, co s tím....rozhodla jsem se tu metodu RTT vyzkoušet. Asi po měsíci jsem měla sezení a brzy poté jsem obdržela nahrávku, ...pak se postupně začali dít věci. Ranní vstávání bylo jednoduší, chůze se stala stabilnější, pozornost se také zlepšila. Den ze dne se můj stav zlepšoval, pomalinku ale jistě...Až jsem jednoho dne opět začala čistit brambory a postřehla jsem, že bramboru automaticky roluju v levé ruce bez nebezpečí říznutí. V té chvíli jsem chtěla slavit! A tak jsem se postupně stávala soběstačnější, nezávislejší a za to jsem byla a dodnes jsem nesmírně vděčná. Děkuju Veroniko, děkuju, děkuju. Zlepšil se dokonce i můj neglect, což je porucha koordinace způsobená omezením periferního vidění na levé straně a navíc se ještě pořád zlepšuju. Fyzioterapeuti neměli pravdu!

Libuška

Slovy ani penězi nelze poděkovat paní Veronice a její metodě RTT. Z 30 cigaret denně se ze mě stal z minuty na minutu šťastný nekuřák. Opravdu velmi doporučuji. A ještě jednou děkuji.

Katka

Využijte možnosti bezplatné 20minutové konzultace

Potřebujete poradit? Máte další dotazy? Zjistěte, jak vám mohu pomoci.
Nezávazný, 1-1 hovor se mnou