S čím vám mohu pomoci

Jakmile změníte nastavení mysli, vše ostatní bude následovat. - Marisa Peer

Veronika Lehmdenová

RTT Terapeut & Certifikovaný Hypnoterapeut

Původním povoláním obchodnice v oboru IT, která chce díky vlastnímu vyléčení z autoimunitní nemoci pomáhat ostatním.

Ne vždy jsem byla zastáncem alternativních metod léčení a víry v sílu mysli, spíše naopak. Život nám ale někdy dá lekci, která nás donutí změnit názor.

Od diagnózy jsem ušla dlouhou cestu. Byla to cesta plná zvratů, radostí a zklamání. Vyzkoušela jsem bezpočet metod a hodně jsem se toho na své cestě naučila.

RTT mi do života vstoupilo v náročném osobním období a hrálo hlavní roli v jeho překonání. Zároveň bylo tím posledním chybějícím dílem, který vedl k pochopení nemoci a následnému uzdravení.

Když jsem na RTT narazila na internetu, vše mi do sebe zapadlo, byl to poslední díl skládačky, který vyústil v mé úplné uzdravení.

RTT z mého pohledu umožňuje přístup k tomu nejvyššímu možnému způsobu léčení.

img

O RTT

Nelze napravit něco, čemu nerozumíte a nelze uzdravit něco, co neprocítíte. - Marisa Peer

Máte někdy pocit, že už jste vyzkoušeli všechno a nic vám nepomohlo?

Možná jste jen nešli dostatečně hluboko.

RTT je terapie budoucnosti, která nabízí rychlé a nebývalé výsledky.

Již není nutné chodit měsíce nebo roky na terapie. Tohle je jen další zastaralé přesvědčení.

Rapid Transformational Therapy (RTT) využívá nejsilnější léčivý potenciál na zemi – naši mysl.

Velmi často jsou příčiny našich obtíží skryty v naší minulosti, někdy již ve velmi útlém věku, a tyto zážitky jsou uloženy v našem podvědomí. Za normálních okolností nemáme k této části naší mysli přístup.

Naše podvědomí, přesvědčení o nás samotných a světě kolem nás, vzorce chování a emoční reakce se formují v raném dětství. Toto naprogramování poté řídí 95% našeho života. V mnoha ohledech jsou ale tyto programy už zastaralé, ubližují nám a již není pro jejich setrvání v našich životech důvod.

RTT nám umožňuje nahlédnout do našeho podvědomí a pomocí různých technik najít pravou příčinu problému, porozumět jí a navždy se problému zbavit.

V porozumění je síla. Pokud pochopíte příčiny a prožijete si je v rámci terapie, osvobodíte se od nich a změna ve vašem životě bude převratná a trvalá.

Mnoho terapií selhává právě z důvodu, že pracuje pouze se symptomy a s vědomou myslí, která představuje 5% naší kognitivní činnosti.

Reference

Co říkají spokojení klienti

Byla jsem 1,5 roku po mozkové příhodě, rozsáhlé krvácení pravé mozkové hemisféry, po kterém následovalo 6 týdnů komatu, částečně přirozeného, částečně umělého....neuměla jsem sama vzpřímeně sedět, hlava mi visela. Levá polovina těla byla ochrnutá, vůbec jsem si nebyla vědoma levé paže a ruky. V ústavu jsem se začala rychle zlepšovat,...řekli mi, že po 6 měsících od příhody už se stav tak rychle nezlepšuje jako na začátku, to vše bylo pro mě deprimující. Fyzioterapeutka, co se mnou cvičila doma mi řekla, že mám být ráda za to, co umím, že to už možná lepší nebude.

Jednoho dne jsem chtěla čistit brambory, stála jsem v kuchyni a dívala se na brambory a přemýšlela o tom, jak se to dělá. Vzala jsem bramboru do pravé ruky a strčila ji do levé, ale ta nevěděla, co s tím......

Na internetové televizi Cesty k sobě jsem našla rozhovor paní Lehmdenové o RTT. Rozhovor mě zaujal a rozhodla jsem se tu metodu RTT vyzkoušet. Asi po měsíci jsem měla sezení a brzy poté jsem obdržela nahrávku, kterou jsem denně poslouchala a pak se postupně začali dít věci. Ranní vstávání bylo jednoduší, chůze se stala stabilnější, pozornost se také zlepšila. Den ze dne se můj stav zlepšoval, pomalinku ale jistě.

Až jsem jednoho dne opět začala čistit brambory a postřehla jsem, že bramboru automaticky roluju v levé ruce bez nebezpečí říznutí. V té chvíli jsem chtěla slavit! A tak jsem se postupně stávala soběstačnější, nezávislejší a za to jsem byla a dodnes jsem nesmírně vděčná.

Děkuju Veroniko, děkuju, děkuju. Zlepšil se dokonce i můj neglect, což je porucha koordinace způsobená omezením periferního vidění na levé straně a navíc se ještě pořád zlepšuju. Fyzioterapeuti neměli pravdu!

Libuška

Slovy ani penězi nelze poděkovat paní Veronice a její metodě RTT. Z 30 cigaret denně se ze mě stal z minuty na minutu šťastný nekuřák. Opravdu velmi doporučuji. A ještě jednou děkuji.

Katka

...život je od slova žít. Tak jasné, přesto do určité chvíle pro mě nedosažitelné. Děkuji paní Veronice za laskavé vyslyšení, zamyšlení se nad mými nesprávnými postoji k situacím a následnému vyladění se. Děkuji za velmi citlivé vedení při vyčištění cesty životem od osob a věcí, které mi nedovolovaly dýchat a rozhodovat se svobodně. Metoda RTT, se kterou mi pomohla vrátit se do pomyslného středu, splnila svůj účel. Mé rozhodnutí svěřit se do rukou paní Veronice bylo správné a neměnila bych. Teď už si žiji svůj život. Skvělá práce. Děkuji moc, Veroniko.

Milana

Moja skúsenosť s RTT: "Videla som video s pani Veronikou a hneď ma táto metóda oslovila. Mám 10 rokov problémy so spaním. Bez liekov nespím vôbec. Vyskúšala som všetko, naozaj všetko vrátane hypnoterapie, ale nič nezabralo. Bola som aj v spánkovom laboratóriu, kde mi zistili, že proste nespím, moje telo sa neregeneruje a nasadili mi lieky - hypnotiká. Hypnotiká sú veľké svinstvo, čo sa začalo prejavovať. Po rokoch trápenia som požiadala Veroniku o pomoc a bingo! Bude to dlhší proces, ale už po mesiaci vidím veľké zlepšenie. Tabletky som vysadila a postupne sa to zlepšuje. Konečne ráno vstávam s energiou, moje telo má šancu sa regenerovať, je to obrovský úspech. Veľká vďaka Veronike (ktorá je navyše veľmi milá a ústretová) a vrelo odporúčam túto formu liečenia."

Martina

Z Veroniky je cítit opravdový zájem o klienta. Umí nenásilnou formou navést člověka do jeho podvědomí a velmi jemnou a přirozenou cestou v něm objevit to, pro co si přišel. Velmi jsem ocenila, že po setkání následovala (ne)povinná samostatná domácí práce na sobě.

Díky Veroničině energii, i příjemnému tónu jejího hlasu, jsem konečně mohla otevřít dveře do svých nejniternějších zákoutí a utřít letitý nános prachu ve svém podvědomí. Vřele doporučuji všem, kteří se rozhodli nastoupit cestu sebepoznání.

Eva

Programy

Kontaktujte mě níže pro bližší informace
Reset
1 měsíc
Úvodní 30minutová konzultace před samotným sezením

1x 2hodinové RTT sezení

Osobní nahrávka k poslechu po dobu 3 týdnů

Online podpora během daného měsíce

Zhodnocení na konci programu

Transform
3 měsíce
Úvodní 30minutová konzultace před samotným sezením

3x 2hodinové RTT sezení

3x osobní nahrávka k poslechu po dobu 3 týdnů

Online + telefonní podpora během daných 3 měsíců

Zhodnocení na konci programu

Nahrávka
na míru & jakékoliv téma
Na vámi vybrané téma

Zlepšení spánku, relaxační apod.

Cca 20minutová nahrávka

Využijte možnosti bezplatné 30minutové konzultace

Potřebujete poradit? Máte další dotazy? Zjistěte, jak vám mohu pomoci.
Nezávazný, 1-1 hovor se mnou