S čím vám mohu pomoci

Jakmile změníte nastavení mysli, vše ostatní bude následovat. - Marisa Peer

Veronika Lehmdenová

RTT Terapeut & Certifikovaný Hypnoterapeut

Původním povoláním obchodnice v oboru IT, která chce díky vlastnímu vyléčení z autoimunitní nemoci pomáhat ostatním.

Ne vždy jsem byla zastáncem alternativních metod léčení a víry v sílu mysli, spíše naopak. Život nám ale někdy dá lekci, která nás donutí změnit názor.

Od diagnózy jsem ušla dlouhou cestu. Byla to cesta plná zvratů, radostí a zklamání. Vyzkoušela jsem bezpočet metod a hodně jsem se toho na své cestě naučila.

RTT mi do života vstoupilo v náročném osobním období a hrálo hlavní roli v jeho překonání. Zároveň bylo tím posledním chybějícím dílem, který vedl k pochopení nemoci a následnému uzdravení.

Když jsem na RTT narazila na internetu, vše mi do sebe zapadlo, byl to poslední díl skládačky, který vyústil v mé úplné uzdravení.

RTT z mého pohledu umožňuje přístup k tomu nejvyššímu možnému způsobu léčení.

img

O RTT

Nelze napravit něco, čemu nerozumíte a nelze uzdravit něco, co neprocítíte. - Marisa Peer

Máte někdy pocit, že už jste vyzkoušeli všechno a nic vám nepomohlo?

Možná jste jen nešli dostatečně hluboko.

RTT je terapie budoucnosti, která nabízí rychlé a nebývalé výsledky.

Již není nutné chodit měsíce nebo roky na terapie. Tohle je jen další zastaralé přesvědčení.

Rapid Transformational Therapy (RTT) využívá nejsilnější léčivý potenciál na zemi – naši mysl.

Velmi často jsou příčiny našich obtíží skryty v naší minulosti, někdy již ve velmi útlém věku, a tyto zážitky jsou uloženy v našem podvědomí. Za normálních okolností nemáme k této části naší mysli přístup.

Naše podvědomí, přesvědčení o nás samotných a světě kolem nás, vzorce chování a emoční reakce se formují v raném dětství. Toto naprogramování poté řídí 95% našeho života. V mnoha ohledech jsou ale tyto programy už zastaralé, ubližují nám a již není pro jejich setrvání v našich životech důvod.

RTT nám umožňuje nahlédnout do našeho podvědomí a pomocí různých technik najít pravou příčinu problému, porozumět jí a navždy se problému zbavit.

V porozumění je síla. Pokud pochopíte příčiny a prožijete si je v rámci terapie, osvobodíte se od nich a změna ve vašem životě bude převratná a trvalá.

Mnoho terapií selhává právě z důvodu, že pracuje pouze se symptomy a s vědomou myslí, která představuje 5% naší kognitivní činnosti.

Reference

Co říkají spokojení klienti

Slovy ani penězi nelze poděkovat paní Veronice a její metodě RTT. Z 30 cigaret denně se ze mě stal z minuty na minutu šťastný nekuřák. Opravdu velmi doporučuji. A ještě jednou děkuji.

Katka

...život je od slova žít. Tak jasné, přesto do určité chvíle pro mě nedosažitelné. Děkuji paní Veronice za laskavé vyslyšení, zamyšlení se nad mými nesprávnými postoji k situacím a následnému vyladění se. Děkuji za velmi citlivé vedení při vyčištění cesty životem od osob a věcí, které mi nedovolovaly dýchat a rozhodovat se svobodně. Metoda RTT, se kterou mi pomohla vrátit se do pomyslného středu, splnila svůj účel. Mé rozhodnutí svěřit se do rukou paní Veronice bylo správné a neměnila bych. Teď už si žiji svůj život. Skvělá práce. Děkuji moc, Veroniko.

Milana

Moja skúsenosť s RTT: "Videla som video s pani Veronikou a hneď ma táto metóda oslovila. Mám 10 rokov problémy so spaním. Bez liekov nespím vôbec. Vyskúšala som všetko, naozaj všetko vrátane hypnoterapie, ale nič nezabralo. Bola som aj v spánkovom laboratóriu, kde mi zistili, že proste nespím, moje telo sa neregeneruje a nasadili mi lieky - hypnotiká. Hypnotiká sú veľké svinstvo, čo sa začalo prejavovať. Po rokoch trápenia som požiadala Veroniku o pomoc a bingo! Bude to dlhší proces, ale už po mesiaci vidím veľké zlepšenie. Tabletky som vysadila a postupne sa to zlepšuje. Konečne ráno vstávam s energiou, moje telo má šancu sa regenerovať, je to obrovský úspech. Veľká vďaka Veronike (ktorá je navyše veľmi milá a ústretová) a vrelo odporúčam túto formu liečenia."

Martina

Z Veroniky je cítit opravdový zájem o klienta. Umí nenásilnou formou navést člověka do jeho podvědomí a velmi jemnou a přirozenou cestou v něm objevit to, pro co si přišel. Velmi jsem ocenila, že po setkání následovala (ne)povinná samostatná domácí práce na sobě.

Díky Veroničině energii, i příjemnému tónu jejího hlasu, jsem konečně mohla otevřít dveře do svých nejniternějších zákoutí a utřít letitý nános prachu ve svém podvědomí. Vřele doporučuji všem, kteří se rozhodli nastoupit cestu sebepoznání.

Eva

Absolvovala jsem u Veroniky tři terapie pokaždé s jiným tématem. Přesto se ale opakovaly a prolínaly odpovědi na ně. Vše souvisí se vším. Díky tomu jsem lépe pochopila sama sebe, své dětství a nynější postoje, pomohlo mi to věci pojmenovat, odpustit, jít dál... Podařilo se mi přijmout sebe samu. Byl to pro mě úžasný zážitek, protože jsem pochopila, s čím vším jsem se v životě setkala a musela vypořádat. To mi také pomohlo odpustit sama sobě. Začala jsem cítit skutečnou sebelásku a uzdravovat své postoje, strachy a bloky. Proto všechno je pro mě tato terapie nečím, co bych doporučila nejen pro řešení závažnějších problémů, ale i jako součást osobního sebepoznání. To, co si odnesete, je osvobozující. Veronika je bez pochyby úžasný průvodce touto léčivou metodou a vytváří bezpečný prostor. Její uklidňující hlas provází nejen terapií, ale i následnou individuální prací se sebou v podobě nahrávky, jenž pomáhá přenastavit vzorce chování, které již neslouží našemu životu.

Andy

Programy

Kontaktujte mě níže pro bližší informace
Reset
1 měsíc
Úvodní 30minutová konzultace před samotným sezením

1x 2hodinové RTT sezení

Osobní nahrávka k poslechu po dobu 3 týdnů

Online podpora během daného měsíce

Zhodnocení na konci programu

Transform
3 měsíce
Úvodní 30minutová konzultace před samotným sezením

3x 2hodinové RTT sezení

3x osobní nahrávka k poslechu po dobu 3 týdnů

Online + telefonní podpora během daných 3 měsíců

Zhodnocení na konci programu

Nahrávka
na míru & jakékoliv téma
Na vámi vybrané téma

Zlepšení spánku, relaxační apod.

Cca 20minutová nahrávka

Využijte možnosti bezplatné 30minutové konzultace

Potřebujete poradit? Máte další dotazy? Zjistěte, jak vám mohu pomoci.
Nezávazný, 1-1 hovor se mnou