Rapid Transformational Therapy (RTT) je nová, jedinečná terapie, kterou vyvinula světoznámá terapeutka Marisa Peer během své 30 leté praxe. RTT v sobě kombinuje to nejlepší z hypnoterapie, psychoterapie, NLP (neurolingvistické programování) a kognitivně behaviorální terapie. Jedná se o unikátní a ojedinělou metodu, která využívá neuroplasticity mozku k dosažení nebývale rychlých a trvalých změn.

“Mysl je vším. Na cokoliv myslíte, tím se stanete.” – Buddha

Jedním z nástrojů, se kterými RTT pracuje, je hypnóza a regrese. Použití hypnózy v rámci terapie nemá nic společného s tím, co jste mohli vidět v televizi nebo na jevišti v divadle. Jedná se spíše o vysoce zrelaxovaný stav podobný meditaci a každý z nás ho prožívá na denní bázi, aniž bychom si to uvědomovali.

Bohužel velmi často svěřujeme starost o naše duševní a fyzické zdraví do rukou jiným lidem, aniž bychom si uvědomili, jakou moc máme ukrytou sami v sobě. RTT vám tuto moc vrátí zpět.

Při rozhovoru s Alžbětou Šorfovou na internetové televizi Cesty k sobě jsme se mimo jiné dotkly toho, jak jsem se k RTT dostala, jak metoda funguje, jak probíhá sezení, s čím může RTT pomoci a jakou roli v našem životě hraje naše mysl.