Můj příběh

Ráda bych vám řekla, že pro mě výběr alternativního léčení byla vědomá volba. Bohužel tomu ale tak v té době nebylo. Jednoduše jsem se bála operace.

Spousta lidí se pro alternativní léčbu rozhoduje podobně, až ve chvíli, kdy mají „velký problém“ nebo pokud jim konvenční medicína nemá co nabídnout.

Pro mě osobně bylo absolutně nepochopitelné, že jediné řešení nabízené mým doktorem, byla operace, která by mě doživotně odsoudila k braní prášků a vlastně jenom k jinému druhu nemoci.

Dlouho jsem hledala nějaké vnější řešení, místo abych svou pozornost obrátila dovnitř. V konečném důsledku byl tento pohled ten rozhodující.

Když jsem RTT objevila, byl to především program I am enough (Jsem dost dobrá/ý – osobně nemám ráda jakýkoliv překlad do CZ, protože podle mě žádný překlad neobsáhne význam těchto slov), který mě zaujal. Tato tři slova jsou tak obrovsky nedoceněná a přitom v sobě obsahují tak jednoduchou a silnou myšlenku. Ještě jsem nepotkala klienta, který by tuto oblast měl kompletně vyřešenou a neměla jsem ji ani já.

Autoimunitní porucha znamená, že tělo napadá své vlastní orgány (např. štítnou žlázu, střevo atd.) Když se nad tím hlouběji zamyslíte, je to vlastně pomalá sebevražda. Když mi toto došlo, bylo to pro mě jako studená sprcha.

Uvědomila jsem si tehdy, že abych se úplně uzdravila, musím se změnit a bezpodmínečně se přijmout a milovat.

Pomohu vám odhalit potlačené příčiny vašich obtíží.

Vzdělání

Často musíme jít nad rámec toho, co je zřejmé, hluboko do vlastního nitra, abychom objevili skrytý zdroj naší bolesti.
img
img
img